Nawigacja
HARCERSKI OŚRODEK MORSKI
Regulamin HOM Szczecin
Historia HOM Szczecin
Jednostki pływające HOM
Kalendarz imprez
Szkółka żeglarska
KWŻ
Galeria zdjęć
Cennik
Linki i cumki
KOOPERATYWA ARMATORÓW
Porozumienie armatorów
Deklaracja członkowska
Składki członkowskie
KOŁO PRZYJACIÓŁ HOM
Członkowie koła
Regulamin koła
SZKOLENIA I KURSY
Sternik motorowodny
Sternik motorowodny morski
Żeglarz jachtowy
OBOZY I PÓŁKOLONIE
Obozy żeglarskie
Półkolonie na HOM
Karta kwalifikacyjna
Zdjęcia w serwisie
Trochę konkursów
Trochę konkursów
Bal Wodniaka 26.01.2013
Prognoza ICM
ICM
Polub nas na Facebook
Filmoteka HOM

Pożeglowało z nami
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Powitanie
Witaj żeglarzu na stronie Przystani Jachtowej "HOM Szczecin". Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych propozycji programowych. Właśnie u nas oprócz czarterów znajdziesz propozycję szkoleń żeglarskich i motorowodniackich, możliwość biwaków, imprez plenerowych dla firm, eventów i festynów. W okresie wakacyjnym wyślesz swoje pociechy na półkolonie i obozy żeglarskie. Zapraszamy. W 2016 roku, wypożyczalnia kajaków będzie nieczynna. Przepraszamy
ZBIÓRKI 55 WDH
Z życia HOM Szczecin

Uwaga zuchy i harcerze 55 WDH!

Został już ustalony grafik zbiórek na okres listopad 2016 - czerwiec 2017. Szczegóły dotyczące tematyki poszczególnych spotkań umieszczone są na tablicy ogłoszeńw biurze KWŻ. Informacje można uzyskać również telefonicznie.

ZBIÓRKI - terminy zbiórek

OSTATNIE SZKOLENIE
Z życia HOM Szczecin

W pierwszy weekend października tj. 01- 02.10 serdecznie zapraszamy na ostatnie szkolenie na patent STERNIKA MOTOROWODNEGO. Zajęcia rozpoczynają się o godz. 10.00. Egzamin zaplanowany jest na niedzielę 09.10.2016. 

Zapisz się już dziś i nie trać czasu w przyszłym sezonie :)

Więcej informacji - STERNIK

UWAGA ARMATORZY HOM
Z życia HOM Szczecin

W sobotę 24 września zostaną rozegrane wewnętrzne regaty HOM-u. Będą to "zaległe" regaty z maja "O Puchar Wodnika Szuwarka". Start o godz. 11.00, zapisy w ten sam dzień w godz. 8.00  9.30 zaś odprawa o godz. 10.00 w świetlicy. Szczegóły regat zostały wysłane drogą e-mail.

Nastąpiła również zmiana daty zakończenia sezou. Wstępnie impreza była zaplanowana na 15 października, niestety z przyczyn obiektywnych uroczyste opuszczenie bandery w Harcerskim Ośrodku Morskim nastąpi w sobotę 8 października 2016 o godz. 12.00. Podczas zakończenia sezonu zostaną podsumowane wcześniejsze regaty. Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków naszego ośrodka na pożegnanie sezonu 2016 roku.

ZUCHY I HARCERZE 55 WDH
Z życia HOM Szczecin

Kolejny rok harcerski przed nami. W jesiennej edycji znów zostanie poprowadzone w ramach zbiórek szkolenie na żeglarza jachtowego dla harcerzy powyżej 14 r.ż.

Drużyowy kpt. Władysław Kijowski "KIJUŚ" tel. 509 025 009

Oto plan zbiórek na wrzesień - październik 2016 w godzinach 11.00 - 13.00:

24.09 - zbiórka mundurowa (przegląd umundurowania)

08.10 - Zakończenie sezonu godz. 12.00

22.10

Kajaki dla każdego
Wiking Szczecin zaprasza

MARATON KAJAKOWY MEANDRY INY I MARATON KAJAKOWY „MEANDRY INY” – 27.08.2016.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy zaawansowanych jak i początkujących kajakarzy, W 2016 roku proponujemy dwie kategorie; ULTRA na trasie Stargard-Sowno-Goleniów o długości około 40 km oraz LIGHT na trasie Sowno-Bącznik-Goleniów o długości około 18 km, ktory idealnie nadaje się nawet dla początkujących kajakarzy z małymi dziećmi. Więcej informacji na naszej stronie - http://www.kajakowaina.pl/?page_id=162.

BIWAK 55 WDH
Z życia HOM Szczecin

Z uwagi na pogorszenie się warunków atmosferycznych zaplanowany biwak zuchów 55 WDH na 6-7 sierpnia zostaje odwołany. Nowy termin biwaku zostanie podany wkrótce. W tej sprawie należy kontaktować się z drużynowym kpt. Władysławem Kijowskim tel. 509 025 009.

STERNIK MOTOROWODNY
Z życia HOM Szczecin

Zapraszamy na sierpniową edycję szkolenia na patent STERNIKA MOTOROWODNEGO. Zajęcia odbywać się będą w dniach 20-21.08.2016 od godz. 10.00.

Więcej informacji o szkoleniu - STERNIK

URLOP
Z życia HOM Szczecin

Przystań Jachtowa "HOM Szczecin" informuje, iż biuro przystani w dniach 15 - 23 czerwca 2016 będzie nieczynne z powodu urlopu p. Sylwii.

Za utrudnienia przepraszamy :)

STERNIK MOTOROWODNY
Z życia HOM Szczecin

Zapraszamy na koleją edycję szkolenia na patent STERNIKA MOTOROWODNEGO. Zajęcia odbywać się będą w dniach 18 - 19 czerwca od godz. 10.00. Więcej szczegółów - INFO

Kajakowe Rajdy na Orientację w Szczecinie i okolicach

Sklep turystyczny Wiking