Nawigacja
HARCERSKI OŚRODEK MORSKI
Regulamin HOM Szczecin
Historia HOM Szczecin
Jednostki pływające HOM
Kalendarz imprez
Szkółka żeglarska
KWŻ
Galeria zdjęć
Cennik
Linki i cumki
KOOPERATYWA ARMATORÓW
Porozumienie armatorów
Deklaracja członkowska
Składki członkowskie
KOŁO PRZYJACIÓŁ HOM
Członkowie koła
Regulamin koła
SZKOLENIA I KURSY
Sternik motorowodny
Sternik motorowodny morski
Żeglarz jachtowy
OBOZY I PÓŁKOLONIE
Obozy żeglarskie
Półkolonie na HOM
Karta kwalifikacyjna
Zdjęcia w serwisie
Nauka wiązania węzłów
Nauka wiązania węzłów
Harcerska Szkółka Żeglarska HOM
Prognoza ICM
ICM
Polub nas na Facebook
Filmoteka HOM

Pożeglowało z nami
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
WAŻNE INFORMACJE
Z życia HOM Szczecin

Za nami już połowa kwietnia więc sezon zbliża się wielkimi krokami. Basen portowy pomału zapelnia się jachtami. Choć pogoda nas nie rozpieszcza to prace remontowe przy jednostkach trwają pełną parą. Zmianie ulega także teren wokół basenu i nie tylko. Mała keja, która dotychczas nie zachwycała urokiem przechodzi pełną metamorfozę. Na placu apelowym również widać postępy. Mamy nadzieję, że wszystkie prace zakończą się jeszcze przez uroczystym otwarciem sezonu.

W miesiącu maju mamy dwie imprezy:

14 maja (sobota) odbędą się kolejne wewnętrzne regaty homowskie " Regaty o Puchar Wodnika Szuwarka". Wyścig zostanie rozegrany w dwóch kategoriach : jednostki do 8,5 m oraz powyżej 8,5 m. Szczegóły wkrótce.

8 maja (niedziela) o godz. 12.00 nastąpi uroczyste podniesienie bandery otwierające 59 Sezon Żeglarski w HOM. Serdecznie zaparszamy wszystkich miłośników naszego ośrodka.

WIELKANOC 2016
Z życia HOM Szczecin

Zdrowych, radosnych i szczęśliwych

Świąt Wielkiej Nocy, 

samych wspaniałych chwil przy rodzinnym stole,

ciepłych i serdecznych rozmów

życzy załoga Przystani Jachtowej "HOM - SZCZECIN"

WIOSNA, WIOSNA....
Z życia HOM Szczecin

Choć do kalendarzowej wiosny pozostało jeszcze parę dni to na naszym ośrodku już zaczęły się wiosenne porządki. Na pierwszy ogień poszedł basen portowy. Zdemontowano drewniane belki górne i dolne oraz deski, zmyto pod ciśnieniem zabrudzenia, które przez lata odkładały się na betonie. Przystąpiono do podwyższenia małej kei. Zostało zamontowane uzbrojenie a także na 1/3 długości kei wylano beton. Wkrótce zostaną wymienione pozostałe skrzynki elektryczne oraz zostanie pociągnięta woda na małą keję. Mamy nadzieję, że armatorzy bazujący przy tej kei będą zadowoleni ze zmian.

A oto fotorelacja z postępu prac - BASEN

STERNIK MOTOROWODNY 2016
Z życia HOM Szczecin

Sezon na pływania zbliża się wielkimi krokami. Dla chcących zdobyć patent STERNIKA MOTOROWODNEGO jeszcze przed gorącym okresem nasz ośrodek przygotował szkolenie na początku kwietnia br.  Zajęcia rozpoczynamy 2 kwietnia (sobota) o godzinie 10.00.

Więcej informacji - STERNIK

ZEBRANIE KOOPERATYWY
Z życia HOM Szczecin

Przypominamy, iż w sobotę 27 lutego br. o godz. 11.00 odbędzie się zebranie członków Kooperatywy Armatorów. Prosimy o liczne przybycie, gdyż będą poruszane sprawy związane z sytuacją prawną ośrodka jak również z planami na nowy sezon żeglarski.

PRZEKAŻ SWÓJ 1% NA HARCERZY Z HOM-u
Z życia HOM Szczecin

Koniec roku za nami i nadszedł czas rozliczeń z fiskusem, a co za tym idzie jest problem z przekazaniem 1%. W "morzu" stowarzyszeń i fundacji, znajduje się Chorągiew Zachodniopomorska ZHP, a w szczególności nasza homowska drużyna. Wszystkich darczyńców, pragnących przekazać swój 1% na działalność harcerską naszego ośrodka informujemy, iż został wprowadzony przez Komendę Chorągwi uproszczony system indetyfikacji drużyn.

Nie trzeba już wpisywać całej długiej nazwy, lecz wystarczy wpisać TYLKO 4 cyfrowy kod w rubryce "CEL SZCZEGÓŁOWY 1%". Jest to ważne, ponieważ dzięki temu wpisowi zostaną przekazane śródki na konkretną naszą drużynę.

KRS 0000278582

KOD 04 55 - Harcerska Szkółka Żeglarska im. kpt. L. Mączki

ZEBRANIE KOOPERATYWY
Z życia HOM Szczecin

W związku z nowym rokiem i nadchodzącym nowym sezonem  zapraszamy członków Kooperatywy Armatorów HOM Szczecin na zebranie. Spotkanie odbędzie się 13 lutego 2016 roku o godzinie 11.00 w świetlicy. Obecność obowiązkowa.

ŻYCZENIA

Najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia,

Wypełnionych zapachem świątecznych wypieków,

Nutą wspólnie śpiewanej kolędy,

Ciepłem kochających serc, bliskością,

Pokojem i radością,

a w Nowym 2016 Roku spełnienia marzeń...

życzy Załoga Przystani Jachtowej "HOM-SZCZECIN"

BIURO NA URLOPIE
Z życia HOM Szczecin

W dniach 24.10 - 02.11.2015 biuro przystani będzie nieczynne z powodu urlopu kierowniczki pani Sylwii. Przed urlopem biuro będzie czynne jeszcze w środę 21.10 oraz czwartek 22.10. 

Za utrudnienia przepraszamy:(