Nawigacja
HARCERSKI OŚRODEK MORSKI
Regulamin HOM Szczecin
Historia HOM Szczecin
Jednostki pływające HOM
Kalendarz imprez
Szkółka żeglarska
KWŻ
Galeria zdjęć
Cennik
Linki i cumki
KOŁO PRZYJACIÓŁ HOM
Członkowie koła
Regulamin koła
SZKOLENIA I KURSY
Sternik motorowodny
Sternik motorowodny morski
Żeglarz jachtowy
OBOZY I PÓŁKOLONIE
Obozy żeglarskie
Półkolonie na HOM
Karta kwalifikacyjna
Zdjęcia w serwisie
ŻAGIEWKA Z BIEDRONKIEM
ŻAGIEWKA Z BIEDRONKIEM
Nasza flota - NEFRYTY BIEDRONEK; ŻAGIEWKA
Prognoza ICM
ICM
Polub nas na Facebook
Filmoteka HOM

Pożeglowało z nami
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
STERNIK MOTOROWODNY
Z życia HOM Szczecin

Zapraszamy na sierpniową edycję szkolenia na patent STERNIKA MOTOROWODNEGO. Zajęcia odbywać się będą w dniach 20-21.08.2016 od godz. 10.00.

Więcej informacji o szkoleniu - STERNIK

URLOP
Z życia HOM Szczecin

Przystań Jachtowa "HOM Szczecin" informuje, iż biuro przystani w dniach 15 - 23 czerwca 2016 będzie nieczynne z powodu urlopu p. Sylwii.

Za utrudnienia przepraszamy :)

STERNIK MOTOROWODNY
Z życia HOM Szczecin

Zapraszamy na koleją edycję szkolenia na patent STERNIKA MOTOROWODNEGO. Zajęcia odbywać się będą w dniach 18 - 19 czerwca od godz. 10.00. Więcej szczegółów - INFO

PIKNIK POD ŻAGLAMI
Z życia HOM Szczecin

Mamy zaszczyt zaprosić wszystkich milusińskich wraz z rodzinami z Dąbia i okolic na coroczny "Piknik pod Żaglami". Impreza odbędzie się na terenie naszego ośrodka 5 czerwca 2016 roku w godzinach 12.00 - 16.00.  Tematem przewodnim będzie kosmos. Podczas pikniku będzie można m.in: porzucać planetami do czarnych dziur, postrzelać do statków kosmicznych i wziąć udział w wojnie kosmicznej, zagrać w kosmiczną piłkę oraz zdobywać kosmiczne skarby. To wszystko i wiele innych ciekawych propozycji czeka na Was już w pierwszą niedzielę czerwca :)

GWARANTUJEMY SUPER ZABAWĘ :)

WAKACJE, WAKACJE ...
Z życia HOM Szczecin

Choć jeszcze trwa rok szkolny a za oknem mamy już letnie temperatury to czas pomyśleć o wakacjach. W morzu różnych wakacyjnych ofert my również przygotowaliśmy ciekawe propozycje dla dużych i małych :)

Dla stawiających pierwsze kroki w samodzielnym wypoczynku proponujemy półkolonie pn."ROBINSONIADA". Szczegółowe informacje  -  PÓŁKOLONIA, zaś dla chętnych, którzy chcą poczuć wiatr we włosach i przeżyć morską przygodę proponujemy rejsy turystyczne lub w formie obozów wędrownych.  Informacja - REJSY

WAŻNE INFORMACJE
Z życia HOM Szczecin

Za nami już połowa kwietnia więc sezon zbliża się wielkimi krokami. Basen portowy pomału zapelnia się jachtami. Choć pogoda nas nie rozpieszcza to prace remontowe przy jednostkach trwają pełną parą. Zmianie ulega także teren wokół basenu i nie tylko. Mała keja, która dotychczas nie zachwycała urokiem przechodzi pełną metamorfozę. Na placu apelowym również widać postępy. Mamy nadzieję, że wszystkie prace zakończą się jeszcze przez uroczystym otwarciem sezonu.

W miesiącu maju mamy dwie imprezy:

14 maja (sobota) odbędą się kolejne wewnętrzne regaty homowskie " Regaty o Puchar Wodnika Szuwarka". Wyścig zostanie rozegrany w dwóch kategoriach : jednostki do 8,5 m oraz powyżej 8,5 m. Szczegóły wkrótce.

8 maja (niedziela) o godz. 12.00 nastąpi uroczyste podniesienie bandery otwierające 59 Sezon Żeglarski w HOM. Serdecznie zaparszamy wszystkich miłośników naszego ośrodka.

WIELKANOC 2016
Z życia HOM Szczecin

Zdrowych, radosnych i szczęśliwych

Świąt Wielkiej Nocy, 

samych wspaniałych chwil przy rodzinnym stole,

ciepłych i serdecznych rozmów

życzy załoga Przystani Jachtowej "HOM - SZCZECIN"

WIOSNA, WIOSNA....
Z życia HOM Szczecin

Choć do kalendarzowej wiosny pozostało jeszcze parę dni to na naszym ośrodku już zaczęły się wiosenne porządki. Na pierwszy ogień poszedł basen portowy. Zdemontowano drewniane belki górne i dolne oraz deski, zmyto pod ciśnieniem zabrudzenia, które przez lata odkładały się na betonie. Przystąpiono do podwyższenia małej kei. Zostało zamontowane uzbrojenie a także na 1/3 długości kei wylano beton. Wkrótce zostaną wymienione pozostałe skrzynki elektryczne oraz zostanie pociągnięta woda na małą keję. Mamy nadzieję, że armatorzy bazujący przy tej kei będą zadowoleni ze zmian.

A oto fotorelacja z postępu prac - BASEN

STERNIK MOTOROWODNY 2016
Z życia HOM Szczecin

Sezon na pływania zbliża się wielkimi krokami. Dla chcących zdobyć patent STERNIKA MOTOROWODNEGO jeszcze przed gorącym okresem nasz ośrodek przygotował szkolenie na początku kwietnia br.  Zajęcia rozpoczynamy 2 kwietnia (sobota) o godzinie 10.00.

Więcej informacji - STERNIK